Nowoczesne lampy podłogowe i wiszące z połowy wieku

lampa gia

Lampa Gia to modne i nowoczesne podejście do klasycznej kryształowej lampy wiszącej. Posiada cztery fasetowane kryształy Ashfour i chromowaną ramę. Może być używana samodzielnie lub w połączeniu z inną lampą wiszącą, aby uzyskać dramatyczny efekt. Dostępna w dwóch rozmiarach: podłogowym i wiszącym.

Lampa UV GIA i szafka do oglądania

Lampa UV GIA i szafka do przeglądania zapewniają idealne i spójne źródło światła UV do różnych badań. Jego konstrukcja zapewnia regulowane środowisko do oglądania. Wykorzystuje źródło światła LED zapewniające stałą energię UV. Szafkę można łatwo zdemontować, aby dostosować ją do różnych obszarów roboczych.

Lampa UV i szafka do oglądania GIA są wyposażone w potężną wąskopasmową diodę LED UV 365 nm ze stałą mocą wyjściową. Ta dioda UV LED jest bardziej stabilna w czasie, w przeciwieństwie do lamp UV na bazie rtęci. Lampa UV i szafka do przeglądania GIA są również wyposażone w kompaktową obudowę do oglądania. Szafka jest wyposażona w skalibrowane punkty odniesienia dla intensywności niebieskiej fluorescencji w diamentach.

Oprócz lampy UV, GIA oferuje trzy inne najwyższej klasy instrumenty klejnotów. Możesz dowiedzieć się o technikach oceny diamentów poprzez demonstracje na żywo przy użyciu urządzenia do testowania klejnotów iD100TM firmy GIA, lampy UV i szafki do oglądania GIA oraz polaryskopu GIA. iD100 wykorzystuje technologię spektroskopową do identyfikacji różnych kamieni, od hodowanych w laboratorium do luzem, a nawet małe diamenty mogą być badane.

Lampa wisząca GIA

Zainspirowana niebieską karbowaną porcelaną lampa wisząca Gia jest wykonana z grubego żelaza. Ten projekt jest zarówno elegancki, jak i funkcjonalny. Piękny dodatek do jadalni, salonu lub sypialni, Gia poprawi wystrój Twojego domu. To światło można włączać i wyłączać według uznania. Dostępny w dwóch wykończeniach: białym lub niebieskim. Każdy odcień oferuje inny efekt oświetlenia, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla różnych ustawień.

Lampa wisząca Gia jest dostępna w trzech różnych wzorach i jest dostępna w różnych opcjach kolorystycznych. Jest dostępna z metalową obudową cylindryczną lub metalową obudową kopułkową i może być używana z gołą żarówką lub ściemniaczem. Ten elegancki projekt jest dostępny w przystępnej cenie i jest dostarczany z bezpłatną instalacją. Należy jednak pamiętać, że ta oferta dotyczy tylko opraw oświetleniowych, a nie innych przedmiotów.

Lampa podłogowa GIA

Ta lampa podłogowa w stylu połowy wieku nada Twojemu pokojowi nieoczekiwany efekt wizualny. Podstawa lampy jest zakrzywiona, tworząc miękką krzywiznę, która prowadzi do metalowego klosza w kształcie stożka. Jego światło jest idealne do czytania lub oświetlenia zadań. Oprócz klasycznego wzornictwa lampa podłogowa ma również trójpozycyjny przełącznik.

Back to top