4 wskazówki, jak wybrać lampę sufitową do sypialni

4 wskazówki, jak wybrać lampę sufitową do sypialni, możesz to zrozumieć na pierwszy rzut oka!

Sypialnia jako przestrzeń relaksu i wypoczynku nie musi być zbyt skomplikowana w doborze lamp. Montaż lamp sufitowych w sypialni nie jest łatwy do gromadzenia kurzu, łatwy w utrzymaniu czystości, ale także pozwala zaoszczędzić dużo miejsca i sprawia, że ​​pomieszczenie wygląda na bardziej otwarte.Prosta lampa sufitowa to najlepszy wybór do oświetlenia sypialni.

Lampa sufitowa do sypialni

Następnie redaktor podzieli się z Tobą 4 wskazówkami zakupowymi, których możesz się nauczyć na pierwszy rzut oka!

Spójrz na źródło światła lampę

Wysokiej jakości lampa sufitowa musi być jasna i nie oślepiać. Więc tu pojawia się pytanie? Skąd wiesz, czy źródło światła jest dobre? Jeśli źródło światła lampy jest dobre, to bez wpływu innych źródeł światła, gdy ludzie stoją pod lampą i czytają książkę, pismo na książce będzie bardzo wyraźne i jasne.

Spójrz na temperaturę barwową lampę

Umiarkowana temperatura barwowa, dobre oddawanie barw, wysoka wydajność świetlna, małe stroboskopowe… To wszystkie istotne cechy wysokiej jakości lampy sufitowej. Jeśli temperatura barwowa lampy jest umiarkowana, gdy osoba wyciągnie dłoń w stronę światła, kolor dłoni będzie miał naturalny różowy kolor. Jeśli dłoń zmieni kolor na niebieski lub fioletowy, temperatura barwowa lampy jest zbyt wysoka.

Jeszcze lepiej, jeśli wybrana przez Ciebie lampa sufitowa może dostosować temperaturę barwową do potrzeb klientów. Różne czynności w sypialni wymagają różnych poziomów światła. Na przykład podczas czytania książki w sypialni światło jest najlepiej jasne i nie oślepiające białego światła; kiedy odpoczywasz, możesz użyć ciemnego i kojącego ciepłego światła; kiedy musisz pracować, potrzebujesz niebieskiego światła, aby stworzyć atmosfera, w której można się skoncentrować. W tej chwili ściemniana lampa sufitowa jest bardzo praktyczna.

Spójrz na styl lampę

Istnieją różne kształty i style lamp sufitowych, a najczęściej spotykanymi na rynku są lampy sufitowe kwadratowe, okrągłe, półkuliste, nieregularne itp. Możesz wybrać lampy sufitowe o różnych kształtach i materiałach w zależności od przestrzeni i stylu dekoracji sypialni, aby osiągnąć cel dekoracji przestrzeni i poprawę tekstury przestrzeni. Jeśli jesteś zbyt uwikłany, nie możesz się pomylić wybierając wszechstronną okrągłą lampę sufitową.

Spójrz na materiał lampę

Istnieje wiele materiałów na lampy sufitowe, takich jak żelazo, miedź, stal nierdzewna, kryształ, żywica itp., a także maski wykonane są z różnych materiałów, takich jak szkło, akryl czy plastik. Lampa sufitowa ze szklaną fakturą wygląda jak krystalicznie czysta i półprzezroczysta, a jej wygląd jest piękny, ale łatwo jest oślepić światło w odbiciu szkła. Plastikowa maska ​​może zakryć źródło światła, aby uniknąć olśnienia, ale przepuszczalność światła jest niska, a jakość oświetlenia jest nieco słaba. Pierwszym wyborem powinna być maska ​​akrylowa, której miękkie światło i mocna przepuszczalność światła bardziej nadają się do codziennego użytku w sypialni.

Wybierz dobrą lampę sufitową, aby uczynić swoje życie wygodniejszym i wygodniejszym, wybierz odpowiednią lampę sufitową do swojej sypialni już teraz!

Back to top