4 najlepsze żyrandole, aby Twój dom był przytulny

4 najlepsze żyrandole, aby Twój dom był przytulny.

1.Garland żyrandole

Wielokrotnie nagradzana lampa w stylu dżina.

Gorący holenderski projektant (Tord Boontje) założył studio w 1996 roku, a styl projektowania jest głównie naturalny i romantyczny. Jego styl wykorzystywania zwierząt i roślin jako tematu prac śmiało wykorzystał Tord Boontje, który w swoich pracach zintegrował światło i cień roślin, które czuł spacerując po lesie, emanując baśniową atmosferą jak z bajki.

Gałęzie i liście są splecione, światło i cień zmieniają się, a światło przebijające się przez luki kwiatów i roślin przypomina elfy ze Śródziemia, co sprawia, że ​​ludzie czują się pięknie. Nie musisz się martwić o czyszczenie, wystarczy zerwać pnącza i namoczyć je w wodzie, aby przywrócić światło i porządek. Ta wykwintna i stylowa lampa znajduje się obecnie w stałej kolekcji MoMa Museum of Modern Art w Nowym Jorku.

2.Vertigo żyrandol

Chyba żaden żyrandol nie jest bardziej elegancki niż on.

Ta lampa jest bardzo podobna do kapelusza z szerokim rondem na głowie Francuzki, jest przyciągającym wzrok narzędziem w przestrzeni i jednym spojrzeniem potrafi wywrzeć na ludziach głębokie wrażenie. Ale ponieważ średnica tego żyrandola nie jest mała, wymagana wysokość podłogi nie może być zbyt niska.

3.Tord Artecnica Icarus

Lampa jak w bajce.

Ten żyrandol z 2004 roku nosi nazwę Icarus, od greckiej mitologii. Według legendy rzemieślnik Daedalus wykonał parę woskowych skrzydeł dla swojego syna Ikara. Z powodzeniem przetestował latające skrzydła. Kierowany pragnieniem wzniesienia się na wyższe miejsce w swoim sercu, zatrzepotał skrzydłami i poleciał do słońca, a zmarł, ponieważ pióra stopiły się z powodu wysokiej temperatury morza. Tord Boontje wykorzystuje trójwymiarowy, nakładający się decoupage, aby stworzyć anielskie skrzydła otaczające delikatne oświetlenie.

4.Moooi bertjan pot

Lampa inspirowana naturą.

Zaprojektowany przez Bertjana Pot. Kolejny projekt nagrodzony przez MOOOI złotym skokiem, oświetlenie LED, pozwala technologii zapewnić nieskończone możliwości. Zainspirowany roślinami lubczyku. Lampa jest bardzo cienka i delikatna, w technologii przewodzącej powłokę. Jeśli jej nie zapalisz, nie możesz sobie wyobrazić, że to lampa, idealne połączenie technologii i sztuki.

Back to top