Najlepsze miejsca do zainstalowania kinkietów

Najlepsze miejsca do zainstalowania kinkietów.

Kinkiety są często wykorzystywane w dekoracji domu.Oświetlenie to jedna z jego głównych funkcji, a drugą jest wzmocnienie efektu dekoracyjnego wnętrza.Jeśli montujesz kinkiety w swoim domu, gdzie nadają się do montażu?

Następnie redaktor podsumowuje rzeczywiste doświadczenia wielu rodzin po ich renowacji, aby opowiedzieć o tym.

1.Korytarz kinkietów

Generalnie w korytarzach rodzin montuje się jeden lub dwa kinkiety do oświetlenia pomocniczego, a wysokość kinkietów w tych miejscach jest wyższa niż kąt na poziomie oczu.Jednocześnie można również dodać ozdoby wokół kinkiety, takie jak obrazy, lub w kinkietach.Ustaw stolik na dole, aby efekt kontrastu był bardziej widoczny.

2.Przy łóżku kinkietów

Wiele osób ma zwyczaj montowania kinkietów u wezgłowia łóżka, ponieważ sypialnia generalnie potrzebuje dodatkowego oświetlenia, a funkcja kinkietów staje się bardzo ważna, gdy siedzi się w nocy na łóżku, aby czytać lub wstawać w nocy. Najlepiej wybrać kinkiet z możliwością regulacji głowicy lampy, światło powinno być miękkie, a jasność powinna odpowiadać potrzebom. Kinkiet powinien pasować do stylu sypialni, nie powinien być zbyt nachalny i starać się nie wybierać przerysowanych kształtów.

3、Jadalnia

nstalacja kinkietów w restauracji powinna być w stanie stworzyć efekt lokalnego oświetlenia. Jeśli jadalnia jest zbyt duża, można zamontować kinkiety i żyrandole, ale jeśli jadalnia jest za mała, montaż żyrandoli sprawi, że przestrzeń będzie wydawać się ciasna i zatłoczona. Równie dobrze możesz powiesić na ścianie jeden lub dwa kinkiety, a podczas posiłku poczujesz się jak w ekskluzywnej restauracji, bardzo luksusowej i o silnej atmosferze.

4、lustro łazienkowe

Kinkiet można również odpowiednio zamontować przed łazienkowym lustrem łazienkowym.Najlepiej zamontować go bezpośrednio nad lustrem, ze światłem skierowanym w dół, dzięki czemu efekt świetlny będzie lepszy. Kinkiet powinien mieć taki sam styl jak bateria prysznicowa, aby ogólny efekt był bardzo dobry.

Cóż, podzielę się tym artykułem o miejscach, w których warto zamontować kinkiety w majsterkowaniu.Jeśli podobają Ci się moje artykuły, możesz przeczytać poprzednie artykuły~