Polecane 3 ciekawe i kreatywne lampy stołowe

W twoim życiu musi być takie ciepłe światło nocne, które było świadkiem twoich niezliczonych nieprzespanych nocy.

Te 3 kreatywne lampy biurkowe sprawią, że Twoja noc będzie ciekawsza i przyniesie Ci inne wrażenia.

Flyte pływająca lampy stołowa

Cechą szczególną tej lampy jest to, że może unosić się stabilnie na drewnianej podstawie jak w magicznym świecie, a delikatne światło świeci, dodając poczucia tajemniczości. Moc generowana przez elektromagnesy pozwala na automatyczne zamocowanie żarówki na podstawie, obracając się powoli, emitując światło.

Włącz to światło w nocy, tak jak tańczący nocny elf, z jego ciepłym towarzystwem, wierzę, że twoja noc nie będzie znowu samotna.

Gdy żarówka Flyte nie jest używana, możesz również wyjąć żarówkę i używać bazy jako bezprzewodowej ładowarki do ładowania telefonu. Ta lampa jest świetnym dodatkiem do domu, a także świetnie sprawdzi się jako prezent do nowego domu lub prezent świąteczny.

DiMo lampy biurkowa

Zastosowanie tej lampy stołowej jest niezwykle wyjątkowe: z powierzchni jest to pusta butelka z tłokiem jak butelka dryfująca, a na powierzchni nie ma włącznika. Zarówno podstawa, jak i góra wykonane są z brzozy, a butelka z matowego szkła, które jest pełne tekstury.
Po pociągnięciu zatyczki do góry pusta butelka powoli wypełnia się jasnym, białym źródłem światła w miarę unoszenia się tłoka, natomiast naciskanie tłoka powoli obniża źródło światła, aż do zgaśnięcia światła. Światło jest sterowane jak woda, pełne trójwymiarowości i realizmu.

Perch lampy biurkowa

Lampa stołowa Perch to lampa w kształcie ptaka w stylu origami, która jest uwielbiana przez publiczność ze względu na swój niepowtarzalny kształt. Wykonana ze składanego papieru syntetycznego, mosiądzu i stali, lampa ta łączy funkcje oświetleniowe ze sztuką rzeźbiarską.
Gdy światło jest włączone, to jak wniesienie natury do domu.Elegancki ptaszek przysiada na mosiężnej gałęzi.Kiedy go lekko dotkniesz, ptaszek naturalnie lekko się kołysze, pełen witalności.