2022 Najlepsze sugestie dotyczące zakupu lampy w różnych przestrzeniach

Dom gotowy do remontu, jak dobrać lampy?

Wiele osób ignoruje wybór lampy przy dekorowaniu, w rzeczywistości są one używane nie tylko do oświetlenia, ale także ponoszą dużą odpowiedzialność za kreowanie atmosfery domowej przestrzeni.

Różne są funkcje przestrzenne, różne są też wymagania oświetleniowe każdego pomieszczenia w domu, dlatego dobór lampy jest bardzo ważny.

Wybór odpowiednich lamp może nie tylko powiększyć przestrzeń, ale także stworzyć ciepłą rodzinną atmosferę. Dzisiaj zabiorę Cię do zrozumienia, jak wybrać lampy w różnych przestrzeniach~

Jak wszyscy wiemy, lampy i latarnie są często używane w rodzinie.Przed zakupem przegrody trzeba wiedzieć jak dobrać lampy, aby nie dać się oszukać.Należy zwrócić uwagę głównie na następujące aspekty:

01 lampy Wybór marki

Dekoracja to niemały wydatek, dlatego na etapie zakupu lamp wiele osób wybierze różne marki, aby zaoszczędzić pieniądze. W rzeczywistości lampy i latarnie są bardzo ważne w życiu rodziny.Najlepiej wybierać lampy dużych marek, aby zapewnić ochronę, a jednocześnie uniknąć potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa.

Kolejną zaletą wyboru dużej marki jest gwarancja obsługi posprzedażnej, a problemy mogą być zgłaszane na czas, takie jak zwroty i wymiany.

02 Bezpieczeństwo

Wybierając lampy i latarnie, nie chodzi tylko o wygląd i praktyczność, ale co ważniejsze, o posiadanie certyfikatu zgodności i gwarancji.

Nie można być chciwym na tanie i ignorować najważniejsze kwestie jakościowe. Ponieważ w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa konsekwencje są niewyobrażalne!

03 jednolity styl

Przy wyborze lamp i lampionów wiele osób ma tendencję do pomijania jednego punktu, tj. stylistyka każdej przestrzeni jest inna, a także niespójna tonacja kolorystyczna.

Tak naprawdę przy wyborze lamp i lampionów należy wziąć pod uwagę styl dekoracji wnętrza, a spójność tonalna może sprawić, że wybór lamp będzie wisienką na torcie. Jeśli ogólny styl jest prosty, wybór lamp nie powinien być zbyt wspaniały, a oświetlenie nie powinno być zbyt wyszukane.

04 Wybór lamp do salonu

Ponieważ rozkład mieszkania jest inny, oświetlenie salonu każdego domostwa jest inne. styl dekoracji.

Ogólnie rzecz biorąc, do nowoczesnej, minimalistycznej dekoracji domu można dopasować prostą i stylową lampę sufitową.

Jeśli jest to styl europejski, a wysokość jest wyższa niż dwa metry, żyrandol jest bardzo odpowiedni i może również wpływać na poczucie projektowania całej przestrzeni.

Jeśli światło w domu to za mało, to na podstawie światła głównego należy dodać dodatkowe światła, takie jak: kinkiety, lampy stołowe itp. Może to nie tylko dodać kilka źródeł światła, ale także poprawić atmosferę salonu i poprawić wygląd salonu.

Oczywiście do salonu można dobrać również lampę podłogową z pełnym wyczuciem designu, która może nie tylko ochronić oczy podczas czytania, ale także podnieść atmosferę salonu.

05 Lampy do sypialni i lampiony do kupienia

Sypialnia przez większość czasu służy do odpoczynku, dlatego w doborze koloru powinny dominować ciepłe odcienie, aby stworzyć spokojną atmosferę, można ją również zestawić z lampami stołowymi i małymi kinkietami.

Oczywiście, jeśli masz nawyk czytania przed pójściem spać, konieczne jest również zamontowanie przed łóżkiem żyrandola, który może nie tylko chronić oczy i zwiększyć oświetlenie, ale także zwiększyć projekt przestrzeni przy łóżku .

Proste, ale nie proste, regulowane trójkolorowe światło, czy to do czytania książki, czy jako kontrast do atmosfery w sypialni, to dobry wybór.

06 Wybór lamp studyjnych

Główną funkcją gabinetu jest praca i nauka, więc przy doborze lamp i lampionów w gabinecie efekt świetlny musi być ostrożny, a barwa światła powinna być jednolita, aby chronić oczy.

Zaleca się, aby moc głównej lampy wynosiła: 30-40 watów świetlówek. W przypadku miejscowych lamp oświetleniowych stosowanych na biurku najlepsza jest moc żarówki o mocy 60 W. Do barwy światła zaleca się dobranie światła o barwie ciepłej bieli.

Oprócz lampy sufitowej gabinet może być również wyposażony w lampę podłogową.Oczy dzieci są bardziej kruche i podatne na krótkowzroczność, dzięki czemu ta lampa podłogowa chroniąca oczy jest odpowiednia, wyjątkowo chroni oczy, regulowana na wysokość i wygodniejsza w użytkowaniu. posługiwać się.

3-sekcyjny wałek obrotowy, elastyczna regulacja wysokości, odległości i odległości, może być używany do oświetlenia na dużą skalę lub reflektora na małą skalę, aby zaspokoić potrzeby oświetleniowe różnych scen.

07 Zakup lamp kuchennych i łazienkowych

Ze względu na dużą ilość pary wodnej i oparów olejowych w kuchni i łazience, przy wyborze lamp i lampionów należy zwrócić szczególną uwagę na czyszczenie, a także unikać parowania i oparów olejowych podczas montażu.

Zintegrowany sufit doskonale nadaje się do montażu w kuchni, optycznie przezroczysta maska, światło jest równomierne i jasne, co pozwala cieszyć się delikatnym źródłem światła przez cały czas, a także bardzo łatwo pielęgnować powierzchnię lampa.

Łazienka to miejsce, w którym częstotliwość codziennego użytkowania jest stosunkowo wysoka.Wybierając lampę łazienkową należy zwrócić szczególną uwagę na wodoodporność.Zaletą zastosowania lampy sufitowej jest to, że może ona sprawić, że pomieszczenie będzie nie tylko piękne, ale także jasne i ciepłe, a dbanie o nie jest łatwe.

Można również zainstalować oświetlenie lustra łazienkowego, prostą lampę ścienną bez dziurkowania, którą można regulować w różnych kolorach zgodnie z różnymi potrzebami, światło jest miękkie i nie oślepia, jest wodoodporne i łatwe do czyszczenia.

Polecam super przystępną cenowo i ładnie wyglądającą stronę zakupową: 88off , wszystkie moje lampy są kupowane na tej stronie, często odbywają się promocje, a cena jest tańsza niż na innych stronach internetowych.

Link URL: https://www.88off.com/

Powyżej jest wybór lamp w procesie dekoracji do podzielenia się z Wami.Jeśli Ci się spodoba, pospiesz się i złóż zamówienie.Mam jednocześnie nadzieję, że każdy uniknie objazdów i wybierze ekonomiczne i praktyczne artykuły gospodarstwa domowego. Witaj, aby zostawić mi wiadomość~