Klasyfikacja stylów dekoracji wnętrz

Europejski styl klasyczny

Odnosi się głównie do wieloletniej fuzji orientalnych tradycji artystycznych, takich jak sztuka hellenistyczna, sztuka rzymska, Azja Mniejsza i Egipt, od powstania sztuki bizantyjskiej do schyłku stylu rokoko w XVIII wieku. Swój szczyt osiągnął przed i po renesansie.

Nowoczesny minimalistyczny miejski naturalny styl

Urban Natural Style Jest to nowoczesny styl, który należy do kreacji wymykającej się świadomości cywilizacji przemysłowej lat 20-tych. W ostatnich latach styl ten stał się bardzo popularny zarówno w stylach wnętrz, jak i produktach. Jego cechy nie są tak oczywiste jak style Art Change i ArtDeco, ale stawia na praktyczny i prosty smak, który jest bardzo atrakcyjny dla konsumentów. W szczególności, szczególnie silny wpływ na to będzie miała międzynarodowa sytuacja gospodarcza. Nowoczesny luksus po futuryzmie: Wraz z szybkim rozwojem przemysłu ludzie tęsknią za przyszłością, mają pewne oczekiwania i pewne zamieszanie. Nie tylko dziedziczy styl Picassa, ale także ma wiele wpływów z myśli artystycznej hiszpańskiego Dali i popkultury.

Lampe Gras Wall Lamp Replica

Nowoczesny styl wiejski

W stylu retro jest bardzo zbliżony do francuskiego lub angielskiego stylu country. Popularne są postarzane dywany w eleganckich kolorach, ozdobne szafki z motywami kwiatowymi i winorośli, rzeźbione w szkle ekrany, co jakiś czas opadające lampki z frędzlami, poduszki pełne cekinów i koralików oraz firanki z drążonej gazy, które nadają im pełen wdzięku i uroku smak. Rozlej to po całej swojej domowej przestrzeni.

Bamboo Pendant Light Replica