Jeśli chcesz mieć industrialną dekorację, wystarczy otwarta przestrzeń. Niepowtarzalny urok industrialnego stylu odbija się w metalu, naturalnie nierównej ceglanej ścianie i widocznych żarówkach.

工业风的装修风格

Dekoracje w stylu industrialnym pojawiły się po raz pierwszy pod koniec XIX wieku. Po rewolucji przemysłowej niektórzy zamienili stare fabryki przemysłowe lub magazyny na pracownie o dwóch funkcjach: biurowo-mieszkaniowej, nie tylko zachowując część oryginalnego fabrycznego stylu, ale także czyniąc wnętrze budynku Przestronnym i otwartym.

Stopniowo nurtem stał się styl retro i dekadencki, który z kolei przekształcił się w styl industrialny. Po II wojnie światowej Stany Zjednoczone kontynuowały styl industrialny i były szeroko stosowane w dekoracji barów, studiów i domów LOFT.

工业风的装修风格

Dekoracja w stylu industrialnym zazwyczaj wykorzystuje szary kolor cementu, czerwony kolor cegły, kolor drewna itp. Jako główny kolor, a następnie dopasowuje się do jasnych akcesoriów, aby stworzyć szorstką i miękką atmosferę w przestrzeni.

工业风的装修风格

Styl industrialny jest popularny do dziś i nadal kochany przez młodych ludzi. Niektóre są eleganckie i miękkie po dekoracji w stylu industrialnym, inne są neutralne i twarde, a niektóre są symetryczne i trójwymiarowe, dając ludziom poczucie powagi.

Wtedy redaktor pomoże Ci zrozumieć, jakie są typowe elementy dekoracji w stylu industrialnym?

  • Czarny i biały
  • Retro ściana z czerwonej cegły
  • Oryginalna ściana cementowa
  • Naturalna struktura drewna
  • Okucia z gołego metalu
  • Wybór mebli retro

1.Czarny i biały

Czarny, biały i szary to podstawowe kolory stylu industrialnego. Jeśli nie masz pewności, jaki kolor wybrać, nie możesz się pomylić z czernią, bielą i szarością. Prosty i wyrafinowany design daje poczucie luksusu i lekkości oraz poprawia wizualnie fakturę całego domu.

Zwart is mysterieus en koud, wit is elegant en koel, grijs is zacht en licht, en de driekleurenmix en match kan een meer gelaagde ruimte creëren.

2. Retro ściana z czerwonej cegły

Ściana z czerwonej cegły stała się klasycznym elementem dekoracji ze względu na dużą tolerancję i wszechstronne style dekoracji. Użycie ściany z cegły o wyboistej fakturze zamiast ściany ze stiuku jako ściany w tle może stworzyć przestrzeń o najwyższym poczuciu hierarchii i stylu retro.

W surowej dekoracji w stylu industrialnym, retro urok odzwierciedlony w cegłach może nadać wnętrzu budynku głębokiego uroku narosłego w historii. Cegły i otwory w cegłach doskonale godzą scenę i poziom światła i cienia.Cętkowana ściana potęguje efekt wizualny, jednocześnie oddając cechy sztywności z miękkością i nieformalnością.

3. Oryginalna ściana cementowa

Powierzchnia oryginalnej cementowej ściany jest zimna i twarda, a dłoń jest gładka, co naturalnie tworzy wyjątkowo zimny i spokojny temperament. Zastosowanie cementowych ścian na niewielkiej przestrzeni w połączeniu z jasnymi meblami koliduje z inną teksturą z wyższej półki.

4. Naturalna struktura drewna

Naturalna faktura litego drewna nada wnętrzu w stylu industrialnym szykownego uroku. Zimny ​​ton otaczającej cementowej ściany i naturalne odczucie litego drewna zostały zmieszane i dopasowane, ukazując bardzo wysokiej jakości styl.

5.Okucia z gołego metalu

Tradycyjny styl zdobienia skłania do ukrywania metalowych kształtek z dużym wysiłkiem, ale styl industrialny jest niecodzienny, ciemne metalowe kształtki stają się widoczne, a starannie ułożone rurociągi i dopasowanie kolorystyczne tworzą niepowtarzalny industrialny styl.

Odsłonięte metalowe łączniki rurowe dzięki solidnemu kształtowi i uporządkowanemu splotowi i uporządkowanemu układowi dają poczucie porządku dzięki przejrzystej strukturze i oryginalnemu posmakowi stylu industrialnego.

6. Wybór mebli retro

Woninginrichting met een industriële stijl kiest over het algemeen voor retro-items, zoals leren banken, eenvoudige lampen en zelfs enkele oude voorwerpen.

Skórzane sofy w kolorze ciemnobrązowym lub jasnobrązowym z odpowiednią fakturą i zagięciami lepiej oddają zmienność epoki budynku, ukazują retro fakturę przestrzeni, a jednocześnie mają piękno nieprzewidywalnej koncepcji artystycznej tamtych czasów.

Lampę z podwójnym przegubem można uznać za niezbędny dodatek do stylu industrialnego. Proste linie, proste metalowe wsporniki, półokrągły klosz lamp, bez zbytniego zdobnictwa, są niezwykle proste, ale poczucie wieku nie ma sobie równych w innych lampach.

Powyższe to typowe elementy dekoracji w stylu industrialnym. Dzięki takiej wyjątkowości styl industrialny hojnie interpretuje inny smak życia.