Wraz z ciągłym rozwojem czasu, dążenie ludzi do jakości życia stało się coraz bardziej skrupulatne, a wyposażenie oświetleniowe w domu stało się coraz bardziej zróżnicowane, a nawet wyrażało różne nastroje w zależności od naszego nastroju. Świąteczna dekoracyjna listwa świetlna może być dopasowana do mebli lub stylów dekoracji i może być używana do zabudowy w celu podkreślenia różnych stylów i stworzenia pożądanej atmosfery.


A więc, jak wybrać świąteczne oświetlenie dekoracyjne?
Podzielę się z Wami moim przewodnikiem po kupowaniu najlepszych lampek na wakacje.

1.Metoda podłączenia zasilania

Ogólne napięcie świątecznych lampek dekoracyjnych wynosi 12 V DC, więc do zasilania należy użyć zasilacza impulsowego. Wielkość zasilacza określana jest na podstawie mocy i długości połączenia świątecznych lamp dekoracyjnych. Jeśli nie chcesz używać zasilacza do sterowania każdym świątecznym oświetleniem dekoracyjnym, możesz dokupić zasilacz impulsowy o stosunkowo dużej mocy jako całości zasilania. Następnie podłącz równolegle wszystkie zasilacze wejściowe lampek świątecznych (jeśli rozmiar przewodu jest niewystarczający, można go przedłużyć), a zasilanie jest zunifikowane przez główny zasilacz impulsowy.

Zaletą jest to, że można nią sterować centralnie, wadą jest to, że nie można zrealizować efektu świetlnego i sterowania wyłącznikiem pojedynczej świątecznej lampy dekoracyjnej, a konkretną metodę można zmierzyć samemu.

2.Odległość połączenia świątecznych świateł dekoracyjnych

Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku świątecznych lampek dekoracyjnych z serii lampek do dekoracji świątecznych odległość połączenia wynosi do 20 metrów. Seria 5050 lampek do dekoracji świątecznych, najdłuższa odległość połączenia to 15 metrów. Jeśli ta odległość połączenia zostanie przekroczona, festiwalowa lampa dekoracyjna łatwo się nagrzeje, co wpłynie na żywotność festiwalowej lampy dekoracyjnej podczas użytkowania.


Dlatego podczas instalacji należy go zainstalować zgodnie z wymaganiami producenta i unikać przeciążania świateł festiwalowych.