Foscarini Gregg Lamp – światło, które tworzy magiczną aurę

Co to jest Foscarini Gregg Lamp?

Foscarini Gregg Lamp to lampa zaprojektowana przez Ludovica oraz Roberto Palomba, których przenikliwe spojrzenie przykuło uwagę marki Foscarini i spowodowało rozpoczęcie ich współpracy. Lampa ta to jeden z najnowszych projektów włoskiej marki, którą stworzono w 2018 roku. Gregg Lamp z uwagi na swoją nowatorską formę, szybko zdobyła międzynarodowe uznanie i trafiła do wielu renomowanych projektów. Idealnie komponuje się z minimalistycznym wzornictwem, dodając pomieszczeniu przytulnego i przyjemnego dla oka charakteru.

Design Foscarini Gregg Lamp

Foscarini Gregg Lamp to lampa, której wygląd nawiązuje do kolorowych, glinianych bombek, na które często natrafiamy podczas spaceru po plaży czy parku. Lampa ta cechuje się prostotą oraz oryginalnym designem. Jej kształt przypomina kształt owalu lub okręgu, a jednocześnie nie jest to nijakie okrągłe przedmiot. Gregg Lamp posiada kadłub w kolorze białej porcelany z jednej strony, a z drugiej w kolorze transparentnym, dzięki czemu wpadające światło dodaje jej atrakcyjności. Źródłem światła są energooszczędne diody LED, dzięki którym lampa emituje ładne, miękkie światło.

Gdzie można użyć Foscarini Gregg Lamp?

Każda przestrzeń może być udekorowana piękną lampa. Foscarini Gregg Lamp to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie estetykę oraz spokój w swoim domu i biurze. Lampę można umieścić w salonie, sypialni czy biurze. Dzięki jej prostocie oraz minimalistycznemu wzornictwu, pasuje ona doskonale do każdego typu pomieszczenia oraz stylu aranżacji. Można zacząć od umieszczenia jednej lampy nad stołem lub nad łóżkiem, a później dodawać kolejne modele, tworząc świetliste galaktyki.