Stół IC Lights 1 niski – minimalistyczne oświetlenie Twojego wnętrza

Czym jest stół IC Lights 1 niski?

Stół IC Lights 1 niski to minimalistyczny mebel, który zaprojektował dla marki FLOS znany projektant Michael Anastassiades. Jego charakterystyczną cechą jest połączenie szklanego blatu z metalowymi nóżkami w kształcie litery I. Stół ten idealnie wpasuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza, dodając im elegancji i stylu.

Jakie są zalety stolika IC Lights 1 niski?

Przede wszystkim stół ten wyróżnia się swoim minimalistycznym, a zarazem eleganckim designem. Świetnie sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach, ale także w połączeniu z innymi stylami wnętrzarskimi, dodając im odrobiny subtelności. Dodatkowo, szklany blat o grubości 15 mm jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia, a nóżki wykonane z wysokiej jakości metalu dodają mu stabilności i wytrzymałości.

Jakie lampy pasują do stolika IC Lights 1 niski?

Ze względu na swoją minimalistyczną formę, stół IC Lights 1 niski świetnie prezentuje się z lampami w podobnym stylu. Dobrym wyborem będą lampy także projektu Michaela Anastassiadesa, np. seria IC Lights. Te lampy charakteryzują się delikatnymi, metalowymi nóżkami oraz kloszami w kształcie kuli. Na rynku dostępne są także inne minimalistyczne lampy, które będą pasować do stolika IC Lights 1 niski.

Jakie są wady stolika IC Lights 1 niski?

Niestety, jak każdy szklany mebel, również i stół IC Lights 1 niski jest podatny na zarysowania i inne uszkodzenia. Ponadto, jego wysoka cena może przekładać się na niemożność zakupu dla niektórych osób. Jednakże, ze względu na swoją oryginalność i trwałość, warto rozważyć inwestycję w ten mebel.