Lampy Henry’ego Hollanda – rozświetl swoje wnętrze stylowo!

Henry Holland i jego lampy

Henry Holland to brytyjski projektant, który słynie z niekonwencjonalnego podejścia do mody i designu. Jego marka, House of Holland, znana jest na całym świecie, jednak ma w ofercie znacznie więcej niż tylko ubrania. Holland projektuje bowiem także meble oraz dekoracje, a w szczególności – niezwykłe lampy.

Lampy Henry’ego Hollanda to połączenie przepychu ze stylem, które kreują niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu. Autor projektów zawsze stawia na oryginalne kształty i nietypowe rozwiązania, co sprawia, że jego lampy są nie tylko funkcjonalne, ale również przyciągają uwagę.

Rodzaje lamp Henry’ego Hollanda

W ofercie marki Henry’ego Hollanda znajdziemy różne rodzaje lamp, dopasowane do różnych pomieszczeń i potrzeb. Oto kilka przykładów:

Lampy stojące

Lampy stojące to doskonałe rozwiązanie do salonu, sypialni czy biura. Marka House of Holland oferuje wiele modeli, które z pewnością przypadną do gustu każdemu. Mogą to być np. lampy o oryginalnych, nieregularnych kształtach, wykończone matowym lub połyskującym materiałem.

Lampy ściemnialne

Henry Holland projektuje także lampy, których jasność można regulować. To doskonałe rozwiązanie do sypialni czy salonu, gdy chcemy stworzyć bardziej intymne światło bądź – na odwrót – rozświetlić całe pomieszczenie. Lampy ściemnialne występują w różnych wersjach, od minimalistycznych aż po te rzucające się w oczy swoją niebanalną formą.

Lampy sufitowe

Lampy sufitowe to przede wszystkim rozwiązanie praktyczne. Dzięki nim możemy rozświetlić całe pomieszczenie, bez konieczności ustawiania kilku lamp na poszczególnych meblach. W ofercie marki Henry’ego Hollanda znajdziemy wiele modeli lamp sufitowych, w tym również te o bardziej wymyślnych kształtach.

Henry Holland – polski dystrybutor

Lampy Henry’ego Hollanda są dostępne na całym świecie, również w Polsce. Na szczęście, nie musimy udawać się na wyspy brytyjskie, by je kupić – na polskim rynku działa bowiem dystrybutor, który oferuje lampy tego projektanta.

Dystrybutor ten oferuje szeroki wybór różnorodnych modeli lamp, w tym wiele nietypowych, które ciężko znaleźć gdzie indziej. Dodatkowo, polski dystrybutor zapewnia atrakcyjne ceny, dzięki czemu umeblowanie domu oryginalnymi lampami Henry’ego Hollanda nie musi okazać się bardzo kosztowne.