Lampa Kaka – najlepsza awaryjna lampa biurkowa

Lampa Kaka – najlepsza awaryjna lampa biurkowa.

Zawsze w sytuacji awaryjnej, tylko po to, by odkryć, że dostępne narzędzia oświetleniowe są wszędzie porozrzucane i nie można ich skutecznie używać?

Istnieje rodzaj światła, które może reagować w dowolnym momencie i na każdą scenę, a jednocześnie łączy w sobie zalety wykorzystania przestrzeni, przechowywania i przenoszenia oraz mocowania w dowolnym miejscu.

To jest——『Lampa Kaka』

Lampa Kaka

lampa kaka

2 głowice lamp, 4 akcesoria, 9 słupków kombinowanych, najprostszy i najczęstszy sposób użytkowania, stoją pionowo na płaskiej powierzchni, oświetlają podest w szerokim zakresie, może służyć jako lampka biurkowa, lampka komputerowa, lampka biurkowa do czytania, klips -włączony, pasujący Super duży mocny klips sprawia, że ​​oświetlenie jest bardziej zwrotne.

Regały, deski łóżkowe, stoliki i słupki, o ile można je przypiąć do ściany, można je przymocować do podłoża i zastosować jako lekkie wzmocnienie w określonych miejscach, takich jak toaletki, ściany domów, wejścia , itp. przyciąganie magnetyczne

vLampa Kaka

Listwa oświetleniowa ma wbudowany silny magnes, który można połączyć z metalową łatą, aby oświetlić ciemne obszary, których nie można okablować, takie jak wnętrze blatu i szafy.

W tych awaryjnych chwilach, które nagle wymagają oświetlenia, światło kaka jest zawsze włączone dla Ciebie.

Lampa Kaka

Jeśli Twoja rodzina jeszcze śpi i nie chcesz włączać świateł, aby obudzić dzieci, użyj długich lampek na stole, aby oświetlić szafę!

Czytanie przy łóżku przed pójściem spać początkowo było oświetleniem otoczenia na regale, a od razu stało się bezprzewodową lampką nocną; obróć ją, kąt jest w sam raz!

W przypadku nagłej awarii zasilania można go nie tylko używać ręcznie, ale także powiesić na ścianie, aby oświetlić otoczenie.Nie ma już obaw przed awarią zasilania! Zastosowania oświetlenia kempingowego na zewnątrz Czy to w samochodach, namiotach, grillach czy ścieżkach, światła Kaka są głównym przedmiotem zainteresowania publiczności!

Lampa Kaka

Nieograniczona bezprzewodowa, ładowalna konstrukcja z bardzo wszechstronnym portem ładowania TYPE-C, obsługuje ładowanie urządzeń USB, komputerów, przenośnych zasilaczy, gniazd itp. Można ładować w dowolnym miejscu, nie jest już ograniczona przewodem zasilającym, z mechanizmem bezpieczeństwa, konserwacją Wydajność baterii , ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem, zapobieganie nieprawidłowemu obciążeniu prądem.

Lampa Kaka

Matowy biały klosz o wysokiej przepuszczalności światła Rozsył światła na panelu jest równomierny i miękki, nie oślepia, zmniejsza zmęczenie wzroku. Metalowa naszywka: wciel się w potężny magnetyczny pasek świetlny z wbudowanym magnesem, który może zostać zaadsorbowany na metalowej powierzchni dzięki silnej sile magnetycznej.

Lampa Kaka

Dzięki metalowej łatce można ją przymocować do dowolnej płaskiej powierzchni, która nie jest metalowa.Zakres zastosowania jest szerszy.Cokół pionowy: rozmontuj i przechowuj. Odpinany cokół, łatwy do obracania wspornik, aby zakończyć montaż i demontaż, wygodne przechowywanie, nie zajmuje miejsca. Oprawka na klips: bardzo duży, mocny klips o długości 5 cm.

Lampa Kaka

Można go przypiąć na stole, łóżku, drążku, wózku dziecięcym itp. Może być również używany jako dodatek do ogólnych przedmiotów wiszących.Może być używany jako haczyk do wieszania ubrań lub kluczy i innych drobnych przedmiotów w życiu codziennym.

Lampa Kaka