2097 Chandelier by Flos: Elegancka i nowoczesna lampa wisząca

Wstęp

2097 Chandelier by Flos to jedna z najbardziej eleganckich i nowoczesnych lamp wiszących na rynku. Została zaprojektowana przez Giovanniego Giacobone i Roberto Pamio, a produkuje ją włoska marka Flos. Lampę wyróżnia oryginalny design, wysoka jakość materiałów oraz funkcjonalność. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu wyjątkowemu produktowi.

Design

Lampa 2097 Chandelier by Flos wyróżnia się swoim unikalnym designem. Składa się ona z metalowego ramienia, na którym znajduje się wiele, od 18 do 50, żarówek. Konstrukcja lampy przypomina pajęczynę, dzięki czemu lampę można uznać za dzieło sztuki. Wszystkie elementy lampy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna lub miedź.

Kolorystyka

Lampa 2097 Chandelier by Flos dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Można wybrać między innymi wersję w kolorze miedzi, stalową lub wersję w kolorze czarnym. Wszystkie wersje prezentują się bardzo stylowo, co pozwala integrować lampę z różnymi stylami i kolorami aranżacji wnętrz.

Funkcjonalność

Lampa wisząca 2097 Chandelier by Flos została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności. Dzięki temu, że składa się z wielu żarówek, lampa daje bardzo mocne światło. Można nią oświetlić duże pomieszczenia, takie jak na przykład sale konferencyjne lub hale produkcyjne. Dodatkowo, dzięki ciepłej barwie światła, 2097 Chandelier by Flos nadaje wnętrzom wyjątkowego przytulnego klimatu.

Mechanizm montażu

Montaż lampy 2097 Chandelier by Flos jest bardzo prosty i szybki. Lampę można zamontować samodzielnie lub z pomocą specjalisty. Instrukcja montażu dostarczona jest razem z lampą, a jej wykonanie nie powinno sprawić trudności.