Jak wybrać najlepszą lampę stołową do sypialni?

Jak wybrać najlepszą lampę stołową do sypialni? Wiele osób ma lampę w swojej sypialni. Lampy biurkowe są również bardzo pomocne w naszym życiu, zwłaszcza w nocy, kiedy lampy biurkowe są bardzo przydatne. W tym artykule opowiem o tym, jak dopasować europejską lampę stołową do sypialni? Jak wybrać dobrą lampę stołową?

lampę stołową

Jak dopasować lampę stołową do sypialni?

Dzisiejszy projekt domu różni się od tradycyjnych kwadratowych i prostokątnych sypialni i często wykorzystuje przestrzeń o specjalnym kształcie, aby stworzyć specjalne efekty w pomieszczeniu. Mało tego, niektórzy ludzie również powiększają, zmniejszają i zmieniają wielkość oraz kształt sypialni poprzez zmianę układu wnętrza.

lampę stołową

Dlatego przed zakupem lampka stołową należy zwrócić uwagę na kształt sypialni i postarać się dobrać lampka stołową zgodny z kształtem i stylem wystroju sypialni.

Jeśli jest to sypialnia o niewielkich rozmiarach, odpowiednia przestrzeń będzie stosunkowo niewielka, a wybrane lampy do sypialni powinny być odpowiednie, a nie dążyć do luksusu i atmosfery.

lampę stołową

Jak wybrać dobrą lampę stołową?

1.Wybierz lampę stołową chroniącą oczy

Ogólnie rzecz biorąc, czysto z wartości natężenia oświetlenia, lampy stołowe poniżej 500LX są bez zastrzeżeń, a zasięg naświetlania to generalnie około 55cm, co ma związek z wielkością magazynka. To nie wystarczy, aby uczniowie mogli czytać lub pisać.

lampę stołową

Jeśli zakres ekspozycji jest zbyt niski, łatwo jest spowodować nieprawidłowe siedzenie, garb i skłonność do krótkowzroczności i innych problemów.

Wysokość lampy ochronnej jest również czynnikiem, którego nie można zignorować: Ogólnie rzecz biorąc, gdy oczy znajdują się 30 cm od książki, pismo ręczne można wyraźnie odczytać bez nadmiernego zmęczenia.

lampę stołową

W oparciu o te obliczenia wysokość lampy do ochrony oczu jest bardziej odpowiednia dla 40-50 cm od pisania, co zapewnia nie tylko wystarczające oświetlenie do czytania, ale także zapewnia pewną jasność w otaczającym środowisku.

lampę stołową

Ponieważ należy przez długi czas skoncentrować się na używaniu wzroku, wybierając lampę stołową, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, aby nie dochodziło do olśnienia i światła odbitego. Blask utrudni nam czytanie i łatwo jest wywołać dyskomfort, taki jak zmęczenie oczu, bolesność lub ból głowy.

lampę stołową

Jeśli chcesz mieć odpowiednią i piękną lampę do sypialni, możesz znaleźć idealną lampę stołową potrzeb na 1homedesign.

Link URL: https://www.1homedesign.com/

2. Wybierz lampę stołową LED

Jeśli używasz świateł LED, musisz być bardzo ostrożny. Mimo, że koszt lamp LED jest bardzo niski i jest wiele problemów, ich wygląd jest niezwykle modny, z wieloma „funkcjami”, co sprawia, że ​​są bardzo „high-endowe” i bardzo łatwe do zmylenia ludzi.

Staraj się wybierać uznaną międzynarodową markę, nie wybieraj OEM, bez nazwy lub polegaj na reklamie bombardującej sprzedaż lamp. Ponieważ źródło światła lampy LED nie różni się zbytnio, ale obwód napędowy źródła światła jest zupełnie inny.

Wybierz lampę stołową LED

Część obwodu napędowego tych lamp biurkowych no-name / OEM często nie przechodzi, więc wystąpią dziwne złe efekty świetlne (takie jak problemy stroboskopowe). Zwykli użytkownicy niewiele wiedzą o szczegółach technicznych lamp stołowych, a niezawodność marki jest bardzo ważna.

Wybierz lampę stołową LED

To tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze udostępnianie. Jaką lampę masz w swojej sypialni? Zapraszamy do zostawienia wiadomości do udostępnienia~